Новини

10 грудня 2021 року голова Полтавської райдержадміністрації з метою моніторингу впровадження у 2021 році проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР, та інших проектів, які реалізуються в рамках програми Президента України „Велике будівництво?відвідав об

10 грудня 2021 року голова Полтавської райдержадміністрації з метою моніторингу впровадження у 2021 році проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР, та інших проектів, які реалізуються в рамках програми Президента України „Велике будівництво?відвідав наступні об’єкти:

18:28 10.12.2021

УРЯДОВИЙ КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР ПРЕЗЕНТУВАВ СТВОРЕННЯ САЙТУ «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ, ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ, НАСИЛЬСТВУ ЗА ОЗНАКОЮ СТАТІ ТА НАСИЛЬСТВУ СТОСОВНО ДІТЕЙ (САЙТ 1547)

Урядовий контактний центр презентував створення сайту «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей (сайт 1547)

14:26 10.12.2021