A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

Новини

Полтавщина в житті Пилипа Орлика

Полтавщина в житті Пилипа Орлика

Однією з найстарших Конституцій світу вважається американська – 1787 року. Конституцію Франції ухвалили 1791-го, за два роки після Великої французької революції. Тоді ж була ухвалена і польська Конституція. Та першою Конституцією Європи можна вважати Конституцію Пилипа Орлика 1710 року. Історики вважають цей документ однією з ключових засад української ідентичності. Співавтором Конституції був полтавець Костянтин Гордієнко (р.н. невід. – 05/16.05.1733) – багаторічний кошовий отаман Запорозької Січі, як і Орлик, непримиренний борець проти Москви.

12:00 19.08.2024

Робоча  зустріч з перевізниками району що здійснюють  пасажирські перевезення, стосовно дотримання автотранспортного законодавства в частині безпеки перевезень

Робоча зустріч з перевізниками району що здійснюють пасажирські перевезення, стосовно дотримання автотранспортного законодавства в частині безпеки перевезень

На базі Полтавської РВА провели робочу  зустріч з перевізниками району що здійснюють  пасажирські перевезення, стосовно дотримання автотранспортного законодавства в частині безпеки перевезень. Ініціатори  зустрічі - інспектор відділу безпеки дорожнього руху Тарас Полтавець та начальник відділу державного нагляду у Полтавській області Укртрансбезпеки Дмитро Ткаченко.

16:00 16.08.2024

Проведення конкурсу есе "З Україною в серці"

Проведення конкурсу есе "З Україною в серці"

З нагоди Дня Незалежності України та з метою проведення заходів ідеології державотворення, підтримки талановитих дітей, формування дбайливого ставлення до довкілля у населення області, виховання екологічно свідомих громадян оголошуємо про проведення з 16 по 26 серпня 2024 року конкурсу есе «З Україною в серці» (далі – Конкурс). Організатор Конкурсу – Департамент екології та природних ресурсів Полтавської обласної військової адміністрації.

14:50 16.08.2024

Куди можуть звернутися внутрішньо переміщені особи для отримання допомоги щодо психічного здоров’я?

Куди можуть звернутися внутрішньо переміщені особи для отримання допомоги щодо психічного здоров’я?

Стреси, недосипання, негативні спогади, переїзди, втрата і розлука з близькими, кризові ситуації через війну впливають на психічне здоров’я. Все це часто супроводжує внутрішньо переміщених осіб. Зволікання із отримання кваліфікованої допомоги погіршує психічне самопочуття та впливає на здоров’я безпосередньо. Внутрішньо переміщені особи і особи можуть безоплатно отримати допомогу щодо психічного здоров’я. Вона покривається Програмою медичних гарантій.

10:57 16.08.2024

Пункти щеплень проти COVID-19 в медичних закладах: як дізнатись про наявність вакцин та графік роботи?

Пункти щеплень проти COVID-19 в медичних закладах: як дізнатись про наявність вакцин та графік роботи?

За липень в Україні 11 389 людей захворіли на COVID-19, 2 672 з них пройшли стаціонарне лікування у медзакладі. Наразі в країні зростає захворюваність на коронавірусну інфекцію. Єдиним дієвим та безпечним способом набути імунітет залишається вакцинація. Особливо вона рекомендована для груп ризику. Щеплення проти COVID-19 залишаються безоплатними для кожного українця. Вакцинуватися можна через запис у свого сімейного лікаря або в пункті щеплень при медзакладах. Інформацію про найближчі пункти вакцинації, їхні адреси та графік роботи можна запитати в операторів контакт-центру МОЗ за номером: 0 800 602 019 або знайти за посиланням https://bit.ly/3X1G5ED Чи працюють зараз пункти щеплень у громадських місцях? Після початку повномасштабної війни робота центрів масової вакцинації, які працювали в ТРЦ та інших пристосованих для масових щеплень приміщеннях, з безпекових міркувань була зупинена. Мережа пунктів щеплень, які працюють в амбулаторіях, лікарнях, ЦПМСД — чинна. Виїзди мобільних бригад до віддалених громад та населених пунктів в усіх областях під час профілактичних тижнів та виїздних акцій також проводять центри контролю та профілактики хвороб (далі — ЦКПХ). Дізнатись графік виїздів можна, зателефонувавши до ЦКПХ у своїй області або стежити за графіком виїздів у соціальних мережах центрів.

13:39 15.08.2024

Мінекономіки анонсувало запуск бета-версії платформи “Пульс” для збору зворотного зв’язку від бізнесу

Мінекономіки анонсувало запуск бета-версії платформи “Пульс” для збору зворотного зв’язку від бізнесу

Пульс - онлайн платформа для збору відгуку від бізнесу про взаємодію з державою. Мета платформи - створити єдиний цифровий інструмент для прозорих відносин між державою та бізнесом для підвищення якості державних послуг. Тепер кожен підприємець може поставити оцінку послугам, які надає держава. На етапі бета-тестування можна оцінити 22 держоргани, поступово їхня кількість збільшуватиметься. “Завдяки цьому інструменту можна буде побачити об’єктивну вимірювальну картину якості держпослуг і ефективніше та швидше реагувати на проблеми підприємців. Наприклад, звернулися у податкову, ЦНАП чи інші органи і не задоволені якістю послуг, тоді можна залишити відгук на Пульсі. Заявку візьмуть у роботу, щоб виправити проблему, а підприємець отримає відповідь щодо свого запиту в онлайн-кабінеті. Так само можна залишити і позитивний відгук, щоб масштабувати позитивні практики. Відгук від бізнесу ми відцифровуємо та на його основі буде сформовано так званий Entrepreneur Satisfaction Score (Індекс задоволеності підприємців).

13:32 15.08.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора