Консультативна рада у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України при Полтавській районній військовій адміністрації

Відбулось засідання Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників та захисниць України при Полтавській районній державній адміністрації

Відбулось засідання Консультативної  ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників та захисниць України при Полтавській районній державній адміністрації.

16:11 22.05.2024

Відбулось засідання секретаріату Консультативної  ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників та захисниць України при Полтавській районній державній адміністрації

Сьогодні відбулось засідання секретаріату Консультативної  ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників та захисниць України при Полтавській районній державній адміністрації.

18:31 16.04.2024

У школах Полтавщини хочуть ввести посаду заступника директора з національно-патріотичного виховання

Представник Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при Полтавській районній військовій адміністрації взяв участь в засіданні Секретаріату Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при Полтавській обласній військовій адміністрації.

11:34 18.03.2024

22.02.2024 року відбулось засідання секретаріату Консультативної  ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників та захисниць України при Полтавській районній державній адміністрації.

17:33 22.02.2024

На Полтавщині триває реалізація проєкту «Реінтеграція ветеранів та ветеранок»

Дуже важливо, насамперед, для наших військових, щоб після повернення із зони бойових дій, вони мали змогу активно влитися у цивільне життя, бути конкурентноспроможними на ринку праці. Полтавщина є учасником проєкту «Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей», який реалізується за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

09:26 10.01.2024