Виплата матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби

Військовослужбовці звільнені з строкової служби подають відповідні документи до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки за місцем реєстрації. Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки протягом 10 днів з дати взяття особи на військовий облік звертається до Управління соціального захисту населення Полтавської районної військової адміністрації з поданням про призначення та виплату матеріальної допомоги, до якого додаються зазначені документи. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 року № 185 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби»  управління соціального захисту населення Полтавської райвійськадміністрації  забезпечує виплату матеріальної допомоги мешканцям Полтавського району, які звільнилися з військової строкової служби, в розмірах:

• середньої заробітної плати на день призову, але не менше прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня 2020 року, встановленої на день призову (для громадян, які працювали на підприємствах, в установах і організаціях);
  • прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року, встановленого на день призову.

1

Перелік категорій одержувачів послуги

Громадяни України, які звільнилися з військової строкової служби

2

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання послуги, а також вимоги до них

1. Довідка з місця роботи про отримувану середню заробітну плату на день призову військовослужбовця, звільненого з військової строкової служби.

2. Копія трудової книжки, завірена за останнім місцем роботи.

3. Заява про перерахування матеріальної допомоги на рахунок у банку.

3

Порядок та спосіб подання документів

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки протягом 10 днів з дати взяття особи на військовий облік звертаються до органів соціального захисту населення з поданням про виплату матеріальної допомоги, до якого додаються зазначені документи.

4

Платність (безоплатність) надання послуги

Безоплатно

5

Строк надання послуги

Протягом місяця з дня взяття відповідної особи на військовий облік за місцем проживання.

6

Результат надання послуги

Виплата матеріальної допомоги або вмотивована відмова.

7

Способи та місце отримання відповіді (результату)

Перерахування матеріальної допомоги на рахунок заявника, відкритий в уповноваженому банку.

8

Перелік підстав для відмови у наданні послуги

1. Подання неповного пакету документів.

2. Неточна або неповна інформація, що міститься в документах

9

Акти законодавства, що регулюють порядок та умови надання послуги

Постанова Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 № 185 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби"