Увага! У Signal розсилають шахрайські повідомлення

Дата: 22.07.2024 12:56

Фото без описуЗа інформацією Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
у Signal розсилають шахрайські повідомлення, щоб заволодіти персональними даними.

Користувачі месенджеру Signal отримують розсилку, замасковану під повідомлення від адміністраторів, з текстом на кшталт «ми виявили вхід до вашого облікового запису з нового пристрою» або «ваш обліковий запис може бути заблоковано: щоб уникнути блокування і для підтвердження вашої особистості – введіть код».
Залякуючи хакерськими атаками та взломами, шахраї підбурюють
передати персональні дані третім особам, зазначили журналісти з «Без брехні».
Робити так не варто в жодному разі – інформацію про себе, зокрема, й пароль варто міняти лише в особистому кабінеті.
Інакше ваші дані можуть потрапити не просто в руки шахраїв, а в руки
шахраїв з росії.
Про це свідчить некоректне використання слів у повідомленнях, яке
притаманне зловмисникам з рф. Крім цього, аналітики і фахівці неодноразово наголошували, що російські хакери збирають особисті дані українських військових і їх родичів.