Інформація щодо формування складу координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності.

Дата: 20.06.2024 11:06

Про формування складу координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2023 року № 364 «Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевому органі виконавчої влади, органі місцевого самоврядування», Полтавська районна військова адміністрація оголошує про формування персонального складу координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності.

Звертаємось до представників:

- територіальних органів Національної поліції, ДСНС, Держлісагентства, інших центральних органів виконавчої влади, а також регіонального органу СБУ (за згодою);

- військових частин Збройних Сил, Національної гвардії, розташованих на відповідній території, закладів освіти військового спрямування, підприємств оборонної галузі, територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (за згодою);

- громадських об’єднань ветеранів війни - учасників бойових дій, військово-патріотичних і військово-спортивних клубів та організацій, керівники громадських штабів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) (за згодою);

- інститутів громадянського суспільства, що провадять діяльність у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності (за згодою);

- місцевих медіа, дитячих і молодіжних друкованих видань патріотичного спрямування (за згодою);

- закладів освіти, закладів сфери утвердження української національної та громадянської ідентичності, органів учнівського та студентського самоврядування, дитячих та молодіжних громадських об’єднань (за згодою);

- вчені, експерти, діячі освіти, науки, культури, мистецтва, спорту, представники підприємств, установ, організацій, діяльність яких спрямована на утвердження української національної та громадянської ідентичності (за згодою).

До складу координаційної ради може бути делеговано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Строк повноважень складу координаційної ради становить два роки.

Пропозиції можна подати до Полтавської районної військової адміністрації, за адресою: м. Полтава, вул Шевченка,5 або на електронну адресу polt_rda@adm-pl.gov.ua. до 05.07.2024 року.

Контактна особа: Олена Червенчук, 0532 (51 92 61)