Онлайн курс «Торгівля людьми: як захистити себе та близьких»

Дата: 13.05.2024 10:25

Тренігн Протидії Торгівлі Людьми

Торгівля людьми – ганебне явище, яке може трапитись з кожним! Не вірите? Тоді ось офіційна статистика Міжнародної організації з міграції (МОМ) щодо України:

з 1991 року від торгівлі людьми постраждало понад 300 000 українців та українок;

59% учасників дослідження готові прийняти принаймні одну сумнівну пропозицію, що може спричинити потрапляння в ситуацію торгівлі людьми (дані на 01.12.2023 року).

А вони, ймовірно, хотіли:

• отримати прибуткову роботу у великому місті;
  • поїхати навчатися за кордон;
  • взяти участь у волонтерській ініціативі;
  • активно та з користю відпочити;
  • просто поспілкуватися онлайн на різні теми.

Погодьтеся, усе це дуже цікаво, але ви ніколи не знаєте, що насправді стоїть за подібною пропозицією від незнайомої вам людини (інколи ж, на жаль, і від знайомої).

А за даними Дитячого фонду ООН, ЮНІСЕФ, 28% виявлених жертв торгівлі людьми в усьому світі – це діти.

Міжнародний благодійний фонд «Карітас України», який уже 20 років працює у сфері протидії торгівлі людьми, та найбільша освітня платформа в Україні Prometheus запускають безплатний курс «Торгівля людьми: як захистити себе та близьких»

Курс буде корисним як для молоді, дітей та підлітків, так і для батьків та педагогів, – для кожного та кожної, хто хоче захистити власне  життя та здоров’я, а також убезпечити рідних і друзів.

Під час навчання ви дізнаєтеся:

🔹 чому до рук торговців людьми може потрапити кожен і кожна;

🔹 які існують форми торгівлі людьми;

🔹 як розпізнавати небезпеку всього за трьома ознаками;

🔹 яким чином запобігати ситуації торгівлі людьми;

🔹 куди звертатися за допомогою.

Після курсу у вас будуть чіткі правила, як убезпечити себе у випадку:

✔️ евакуації та пошуку тимчасового притулку;

✔️ навчання та відпочинку за кордоном;

✔️ пошуку роботи або тимчасового підробітку;

✔️ заміжжя чи одруження.

Зареєструватися на курс  https://sendy.prometheus.org.ua/l/D26WuAMJf8oUesQ3GqwCVQ/QsItJFJ763RpqByZGGy876388g/P0mWMYxBKLBjJOGwhZZU6A

Дбайте про себе, адже ваше життя безцінне! Бережіть себе та близьких.