НАЧАЛЬНИК ПОЛТАВСЬКОЇ РВА ДМИТРО РОМАНОВ ПРИВІТАВ З ДНЕМ УСИНОВЛЕННЯ

Дата: 17.09.2023 17:25

17 вересня в Україні відзначають День усиновлення, який укотре нагадує про важливість людяності й милосердя.

У Полтавському районі функціонує 46 прийомних сімей та 17 дитячих будинків сімейного типу. На обліку перебуває 75 дітей, які мають правові підстави для усиновлення, та 78 усиновлених дітей, за якими здійснюється нагляд.
За 2023 рік у Полтавському районі створено 5 прийомних сімей: 4 – у Зіньківській територіальній громаді, 1 – у Новосанжарській, 1 - у Машівській.

" Щиро вдячний кожному, хто колись, у певний момент свого життя здійснив цей крок, – зробити дітей щасливими, показати, що таке любов та віра в майбутнє. Зичу кожного дня не втрачати почуття важливості, значимості зробленого вами вибору в житті. Із неймовірною повагою ставлюся до кожного з вас."- зазначив Дмитро Романов.
P.S. Якщо ви маєте бажання і можливість усиновити дитину, не соромтеся звертатися до служби у справах дітей Полтавського району. Фахівці нададуть усю необхідну інформацію та підтримку на цьому шляху.