A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

ДМИТРО РОМАНОВ ПРОЗВІТУВАВ ПЕРЕД ДЕПУТАТСЬКИМ КОРПУСОМ ПРО РОБОТУ, ЗДІЙСНЕНУ ПОЛТАВСЬКОЮ РВА ПРОТЯГОМ МИНУЛОГО РОКУ: «ІЗ ПЕРШОГО ДНЯ ПОВНОМАСШТАБНОГО ВТОРГНЕННЯ ВЗЯЛИ НА СЕБЕ ПОВНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СТВОРЕННЯ СИСТЕМИ ЗАХИСТУ Й ОБОРОНИ РАЙОНУ»

Дата: 16.02.2023 21:45
Кількість переглядів: 318

Дмитро Романов: «Із першого дня повномасштабного вторгнення взяли на себе повну відповідальність за створення системи захисту й оборони району».

 

Фото без опису

 

Оборона та цивільний захист Полтавського району стали пріоритетними із першого дня повномасштабного вторгнення країни терориста на територію України. Про це зауважив начальник Полтавської РВА Дмитро Романов під час звіту про роботу райвійськадміністрації.

 

Фото без опису

 

«Із упевненістю можу констатувати: система захисту й оборони району відбулася. Це стало можливим завдяки злагодженості дій нашого колективу, представникам усіх силових структур, ОМС, депутатам усіх рівнів, бізнесу, волонтерів та всіх небайдужих громадян, – зауважив Дмитро Романов. – Із першого дня повномасштабного вторгнення взяли на себе повну відповідальність за створення системи захисту й оборони району. Насамперед створили штаб, визначили основні завдання оборони району та Полтави, рубежі оборони, створення і функціонування блокпостів, відповідальність військових частин за оборону населених пунктів».

Фото без опису

 Також, на базі Полтавської РВА почав діяти ситуаційний (кризовий) центр. «Його основне завдання – організація постійної взаємодії та моніторинг стану поточної ситуації, можливих змін в обстановці, а також доведення інформації до суб’єктів оборони, – зауважив Дмитро Романов. – До кризового центру залучені представники РВА, екстрені служби району й області, підрозділи ЦОВВ, військові». 

Фото без опису

Окрім того, на початку війни в Полтавському районі було сформовано 32 ДФТГ, які налічували 2137 осіб. «Проведено уточнення можливих маршрутів евакуації, а також превентивні заходи з обладнання інженерно-захисних споруд у громадах. На першому етапі війни на території району діяли 173 блокпости, 36 загороджень та кілька рубежів оборони Полтави. За нашої ініціативи створено систему постів візуального спостереження за повітряним простором в області. Наразі вони цілодобово працюють», – сказав Дмитро Романов. 

Фото без опису

Представники силових структур, які також взяли участь у сесії районної ради та заслухали звіт керівника РВА, дали високу оцінку організації оборонної роботи Полтавського району та назвали її однією з кращих. Як зауважив заступник голови районної ради Віктор Сербін, війна поклала додаткові навантаження на роботу всіх гілок влади. «Поряд із низкою соціальних завдань пріоритетним стало завдання оборони територій, які перебувають у відповідальності райвійськадміністрації. Це дуже об’ємна й копітка робота. Вважаю, Полтавська РВА спрацювала на дуже високому рівні в цьому напрямі. Всі питання вирішувалися комплексно та фахово», – підкреслив Віктор Сербін.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора