Дата: 31.01.2023 09:10

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "ВОСКОБІЙНИКИ" має наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами, розташоване в с. Бірки на території Зіньківської міської ОТГ Полтавського району Полтавської області.

Основний вид діяльності - виробництво харчових продуктів.

Джерелом виділення забруднюючих речовин в атмосферу - є стандартне промислово- виготовлене технологічне обладнання (дизель-генератор).

В атмосферу виділятимуться азоту діоксид, вуглецю оксид, ангідрид сірчистий, недиференційований за складом пил (аерозоль), вуглеводні насичені С12 - Сі9 (розчинник РПК-26511 та ін.) у перерахунку на сумарний органічний вуглець, парникові гази - вуглецю діоксид та Азоту(І) оксид [N20].

Валові викиди забруднюючих речовин : азоту діоксид - 0,0464 т/рік, вуглецю оксид 0,0156 т/рік, ангідрид сірчистий - 0,0366 т/рік, недиференційований за складом пил (аерозоль) - 0,0009 т/рік, вуглеводні насичені С12 - С19 (розчинник РПК-26511 та ін.) у перерахунку на сумарний органічний вуглець - 0,0196 т/рік, парникові гази - вуглецю діоксид - 28,62 т/рік, азоту (1) оксид [N2O]- 0.001 т/рік.

Даний об'єкт не має виробництв або технологічного устаткування, на яких повинні впроваджуватися найкращі доступні технології та методи керування (основні джерела).

Максимальні приземні концентрації по всіх забруднюючих речовинах у викидах не перевищують граничнодопустимих концентрацій на межі нормативної санітарно-захисної зони.

Пропозиції та зауваження від громадських організацій та окремих громадян надсилати впродовж 30 календарних днів з дня публікації, до Полтавської обласної державної адміністрації  тел. (05325) 6-02- 90., та до Полтавської районної державної адміністрації тел. (05325) 6-07-69.