ПОЛТАВЩИНУ ВІДВІДАВ МІНІСТР КУЛЬТУРИ ТА ІНФОРМПОЛІТИКИ ОЛЕКСАНДР ТКАЧЕНКО

Дата: 03.08.2022 17:12

Фото без опису Фото без опису

3 серпня міністр культури та інформполітики Олександр Ткаченко відвідав на Полтавщину й побував у музеї «Поле Полтавської битви», присвяченому драматичній історичній події, яка мала глибокі геополітичні наслідки для України та Європи.

Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

У межах візиту заступниця начальника Полтавської ОВА Катерина Рижеченко, народний депутат Марина Бардіна обговорили з міністром дерусифікацію, а також подальшу долю низки пам’ятників у Полтаві, які пов'язані зі звеличенням росії – країни-агресора.

«Міністерство має стратегічне бачення, а ми будемо чітко реалізовувати державну політику щодо історичної пам’яті», – наголосив Дмитро Лунін.