ПОЛТАВСЬКІ УЧИЛИЩА, ДЕ ПРОЖИВАЮТЬ ПЕРЕСЕЛЕНЦІ, ОТРИМАЛИ ПАРТІЮ ДОПОМОГИ

Дата: 03.08.2022 08:52

Полтавські училища, де проживають переселенці, отримали партію допомоги

Фото без опису Фото без опису

У 14 профтехучилищ Полтавської області надійшла велика партія допомоги за програмою ЄС «EU4Skills». Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«Для комфортного життя переселенців, які проживають у профтехучилищах, отримали 29 холодильників, 34 мікрохвильовки, 51 бойлер, 51 електрочайник та 12 морозильних камер, – розповів Дмитро Лунін. – Наразі саме ця побутова техніка є найбільш затребуваною, щоб люди, які залишили свої домівки і нині мешкають на Полтавщині, могли нормально жити».

Нагадаємо, що напередодні у Полтавській ОВА відбулася зустріч за участі віцепрем’єра Ірини Верещук та міжнародних гуманітарних організацій. На нараді обговорювали питання організації допомоги переселенцям, які проживають на Полтавщині та які ще прибудуть в межах евакуації із Донецької області.