215 МЕДИКІВ, ЯКІ ВИЇХАЛИ З ІНШИХ РЕГІОНІВ ЧЕРЕЗ БОЙОВІ ДІЇ, ПРАЦЕВЛАШТУВАЛИСЯ НА ПОЛТАВЩИНІ, – ДМИТРО ЛУНІН
215 медиків, які виїхали з інших регіонів через бойові дії, працевлаштувалися на Полтавщині, – Дмитро Лунін
Медичні працівники, які з початку повномасштабного російського вторгнення переїхали на Полтавщину з регіонів, де тривають бойові дії, працевлаштовуються в нашій області. Про це розповів начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.
«Попри війну лікарі, медичні сестри, медбрати, фельдшери, акушери, яким довелося виїхати з фронтових областей, продовжують працювати, рятувати людей, допомагати військовим і цивільним. 215 працівників медичної сфери вже працевлаштувалися в Полтавській області – 98 лікарів і 117 медсестер, медбратів та інших фахівців», – зазначив Дмитро Лунін.
Очільник області додав, що Полтавщина й надалі готова приймати медпрацівників.
«Медична сфера області потужна, розвинута й завжди готова прийняти висококваліфіковані кадри з інших регіонів», – сказав Дмитро Лунін.