A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

ДМИТРО ЛУНІН РОЗПОВІВ ПРО ПОДРОБИЦІ ВЧОРАШНІХ ВИБУХІВ У ПОЛТАВІ

Дата: 27.04.2022 08:57
Кількість переглядів: 178

Дмитро Лунін розповів про подробиці вчорашніх вибухів у Полтаві

 

Учора, близько 22:45, правоохоронці регіону отримали від жителів провулку Ломаного у Полтаві повідомлення про звук, що схожий на вибух. На місце інциденту прибула поліція та інші правоохоронні органи. Про це розповів начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«Правоохоронці знайшли предмет, схожий на спусковий пристрій гранатомету «РПГ-22». Його вилучили. Дані про інцидент внесені до ЄРДР, проводяться слідчі дії. Ситуація під контролем», – сказав Дмитро Лунін.

Він додав, що якщо вам відома інформація про осіб, які можуть бути причетними до вказаного правопорушення або у вас є відомості, що допоможуть пришвидшити розкриття цього злочину, просимо надати їх до поліції за номерами: (0532) 51-77-55 (чергова частина Полтавського районного управління поліції), 102 або будь-яким іншим зручним для вас способом.

Оперативно, достовірно та з перших вуст про ситуацію на Полтавщині читайте з офіційних джерел на зручних для вас майданчиках:

телеграм-канал – t.me/DMYTROLUNIN

сторінка в інстаграмі – instagram.com/dmytro.lunin

сторінка у фейсбуці – facebook.com/lunin.official.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора