ЗАХОДИ З ПРОТИДІЇ НЕЛЕГАЛЬНОМУ ОБІГУ ПІДАКЦИЗНИХ ТОВАРІВ ОБГОВОРИЛИ НА ПОЛТАВЩИНІ
Заходи з протидії нелегальному обігу підакцизних товарів обговорили на Полтавщині
Протидією нелегального обігу підакцизних товарів займаються представники правоохоронних органів, прокуратури, податкової та інших служб. Це питання перебуває на контролі Кабінету Міністрів України і профільних міністерств.
20 січня в Полтавській обласній прокуратурі відбулася розширена зустріч керівників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, народних депутатів за участі голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева й заступника голови Полтавської ОДА Максима Калініна.
Данило Гетманцев наголосив на забезпеченні консолідованої роботі всіх профільних служб й органів і зауважив, що показником спільної якісної роботи є відсутність точок продажу й місць виробництва нелегальної продукції.
«Полтавська обласна державна адміністрація не залишається осторонь цієї проблеми. В регіоні працює робоча група з ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами, – розповів Максим Калінін. – За час своєї роботи представники групи перевірили 400 об’єктів та наклали арешт на 552,8 тонни пального».
Учасники наради підбили підсумки роботи з протидії нелегальному обігу підакцизних товарів на Полтавщині за минулий рік, обговорили проблемні питання, які виникають у діяльності, та план заходів на поточний рік.
«Правоохоронні органи області в 2021 році спільно з податківцями вилучили з нелегального обігу підакцизної продукції на суму 13,6 мільйона гривень», – розповів керівник Полтавської обласної прокуратури Антон Столітній.
Максим Калінін зауважив, що підакцизні товари – це не лише пальне, а й алкогольні та тютюнові вироби, і на шляху боротьби з їх незаконним обігом важливо, щоб громадяни не залишалися осторонь.