Шановні мешканці Полтавського району Полтавська районна комісія з питаннь ТЕБ і НС інформує, що для укриття населення районувід надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характерунеобхідно використовувати захисні споруди цивільного

Дата: 01.02.2021 09:20

Шановні мешканці Полтавського району

Полтавська районна комісія з питаннь ТЕБ і НС інформує, що для укриття населення районувід надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характерунеобхідно використовувати захисні споруди цивільного захисту, підвали житлових будинків, паркінги, підземні переходи.

Мапазахисних споруд ЦЗ Полтавського району, що можуть бути використані у надзвичайних ситуаціях ви можете перглянути за посиланням:

У захисних спорудах цивільного захисту можуть укриватись працівники підприємств, які працюватимуть в особливий період, а в укриттях (підвальні приміщення, підземні паркінги, переходи й інші підземні простори)мешканці району.