28.09.2021 року в приміщенні Полтавської районної державної адміністрації відбулося засідання спостережної комісії при Полтавській районній державній адміністрації

Дата: 28.09.2021 16:28

28.09.2021 року в приміщенні Полтавської районної державної адміністрації відбулося  засідання спостережної комісії при Полтавській районній  державній адміністрації за участі голови спостережної комісії  Олександра Солодовника, членів комісії Носенко Олени та Пономаренко Наталії, секретаря комісії Наталії Жученко. На комісії були присутні представники установ виконання покарань (Божковської виправної колонії (№ 16), Машівської  виправної колонії (№ 9), Крюковської виправної колонії (№ 29), Надержинщинської виправної колонії (№65).

На засіданні комісії розглядалися питання щодо застосування умовно-дострокового звільнення засуджених та питання заміни покарання більш м’яким згідно ст. 81 КК України та ст. 82 КК України.