Дата: 23.09.2021 13:48

23.09.2021 – Заступник голови Полтавської районної державної адміністрації Олександр Солодовник з робочою поїздкою відвідав об’єкт «Диканський навчально-виховний комплекс  імені М.В. Гоголя «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Диканської районної ради Полтавської області по вул. Шкільній, 2а в смт Диканька Полтавської області» та ознайомився з ходом його реконструкції. Роботи ведуться в межах програми Президента України Володимира Зеленського  „Велике будівництво.