A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

НА ,,ЖОВТОМУ” РІВНІ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ ПОВНОЦІННО ПРАЦЮВАТИМУТЬ ЛИШЕ ТІ ОСВІТНІ ЗАКЛАДИ, В ЯКИХ ВАКЦИНОВАНО 80% ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Дата: 13.09.2021 15:50
Кількість переглядів: 179

На ,,жовтому” рівні епідемічної небезпеки повноцінно працюватимуть лише ті освітні заклади, в яких вакциновано 80% педагогічних працівників

 

Про вакцинацію працівників галузі освіти області йшлося сьогодні, 13 вересня, на апаратній нараді у голови Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова.

За повідомленням директора Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Віти Ковальської в області серед 1281 закладу освіти лише 334 пройшли повний курс вакцинації, тобто 80% педагогічних працівників отримали щеплення від COVID-19 і матимуть змогу не переходити на дистанційне навчання навіть під час запровадження ,,червоного” рівня епідеміологічної небезпеки. 

"Аналізуючи проведення процесу вакцинації серед освітян територіальних громад області найвищі показники  спостерігаються  у Кременчуцькому районі: серед 243 освітніх закладів вакцинацією охоплено 78% педагогічних працівників, - повідомила Віта Ковальська. -  Серед лідерів Кременчуцька, Новогалещинська, Горішньоплавнівська, Оболонська, Піщанська територіальні громади. Найнижчі показники вакцинації спостерігаються у  Семенівській (51,8%) та Глобинській (66,6 %) тергромадах.

У Миргородському районі серед 226 освітніх закладів вакцинацією охоплено 69% педагогічних працівників. В лідерах Краснолуцька, Миргородська, Сергіївська територіальні громади. Низькі показники вакцинації серед педагогічних працівників у Великобагачанської та Шишацької тергромад.

Серед 235 освітніх закладів Лубенського району вакцинацією охоплено 17,4% педпрацівників. Серед лідерів вакцинації Пирятинська та Гребінківська територіальні громади. Найнижчі показники вакцинації педагогічних працівників спостерігаються у Оржицькій (33,4%), Новооржицькій (36,2%) територіальних громадах.

У Полтавському районі серед 443 закладів освіти вакциновано 16,7% педагогічних працівників. Лідирують у процесі проведення вакцинації Новосанжарська, Михайлівська, Машівська тергромади.  Над покращенням результатів потрібно попрацювати Великорублівській та Білицькій територіальним громадам".

«При переході до «жовтої зони» епідемічної небезпеки ми не можемо допустити, щоб заклади освіти області, в яких не вакциновано 80% педагогічних працівників, працювали в звичному режимі. Організація повноцінного навчального процесу на сьогодні є відповідальністю самих педагогічних працівників, - зазначив Олег Синєгубов. – У порівнянні з медичними працівниками, серед яких відсоток вакцинованих досягнув цифри у 84%  в освіті, загалом, він, на жаль, не перевищує і 47 %. Показово, що серед  вищих навчальних закладів області немає жодного, процес вакцинації якого сягнув би 80%.»

Зважаючи на епідемічну небезпеку, поставлено завдання директорам закладів освіти, керівникам територіальних громад сприяти роботі виїзних бригад із вакцинації та якнайшвидше імунізувати тих працівників сфери освіти, які виявляють бажання вакцинуватись.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора