ТРЕНІНГ «МОЛОДІЖНИЙ ПРАЦІВНИК»

Дата: 08.09.2021 09:42

Тренінг «Молодіжний працівник»

Керуючись правилом "вмієш сам - то навчи іншого" комунальна установа "Обласний молодіжний центр" ПОР запрошує на базовий тренінг "Молодіжний працівник".

Період: з 29 вересня по 1 жовтня для жителів Полтавської області.

До участі запрошуються:

•лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю;

•державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні;

•працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.

Під час тренінгу можна отримати стимул для розвитку компетенцій молодіжного працівника/ці та визначити свій власний шлях розвитку. Саме тут учасникиці дізнаються, що таке молодіжна політика, що з нею відбувається в Україні, який зміст молодіжної роботи, чим вона особлива, чому важливо робити акцент на участі і залученості молоді, що означає бути молодіжним працівником в громаді, та як розвинути власні компетенції в молодіжній роботі.

Сертифікат учасників - державного зразка від Державного інституту сімейної та молодіжної політики!

Реєстрація до 16.09 за посиланням https://youth-worker.org.ua/events/bazovyj-trening-dlya-predstavnykiv-poltavskoyi-oblasti-29-09-01-10-2021-r/

Управління молоді та спорту Полтавської облдержадмінстрації