A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

НА ПОЛТАВЩИНІ ВІДБУВАЄТЬСЯ МАСШТАБНА ВИСТАВКА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ

Дата: 27.08.2021 15:13
Кількість переглядів: 167

26-27 серпня 2021 року на базі ПП «Ланна-Агро» Полтавського району проходить наймасштабніша виставка сільськогосподарської техніки на теренах області.

Організована виставка Всеукраїнською аграрною радою, за сприянням Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації та за підтримки керівництва підприємства «Ланна-Агро».

Відкривали виставку депутат Верховної ради України Костянтин Касай, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Олег Палій, голова Всеукраїнської аграрної ради Андрій Дикун, керівник підприємства «Ланна-Агро» Олександр Тимоха.

Виступаючі наголошували на важливості таких заходів для аграріїв Полтавської та сусідніх областей, бажали учасникам виставки та відвідувачам плідної співпраці та обміну досвідом.

Зокрема заступник директора Департаменту агропромислового розвитку наголосив, що подібні зібрання дуже важливі не тільки для виробників сільськогосподарської техніки та їх дилерів, а насамперед для сільськогосподарських товаровиробників. На них аграрії можуть наглядно ознайомитися з зразками сучасної сільськогосподарської техніки, побачити її в роботі, отримати нові знання та ділові контакти.

У день відкриття виставки її відвідали більш, як тисячу представників аграрного бізнесу з Полтавської та інших областей. Відвідувачі ознайомилися з зразками сільськогосподарської техніки вітчизняних виробників та технікою закордонного виробництва, причому робота техніки була продемонстрована в полі. Також на виставці були представлені нові сучасні технології та засоби такі, як сільськогосподарські дрони для обробітку полів, та роботи-обприскувачі для садівництва.

Департамент агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації


     


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора