A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

ЗАЛІЗНИЦЯ ОТРИМАЄ 100 НОВИХ ПАСАЖИРСЬКИХ ВАГОНІВ – КУБРАКОВ

Дата: 16.08.2021 09:15
Кількість переглядів: 187

Залізниця отримає 100 нових пасажирських вагонів – Кубраков

 

Крюківській вагонобудівельний завод отримав перше за 20 років державне замовлення на виробництво 100 нових пасажирських вагонів. Держава також взяла на себе зобов'язання запустити щонайменше 3-річне планування державного замовлення для оновлення парку вагонів та локомотивів, повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Виробництво пасажирських вагонів триває навіть у вихідні. Серед нових форматів — капсульні вагони. Вони у рази більш комфортні за плацкарт чи класичне купе. Такий формат набирає популярності у світі, і Україна має шанс бути у числі перших, хто випробує його для пасажирських перевезень.

За словами міністра інфраструктури, Крюківській вагонобудівельний завод є одним з гігантів галузі, який було успішно приватизовано та збережено всупереч усім викликам. 

“Таке виробництво здатне жити і розвиватися тільки за умов сталого попиту і хоча б середньострокового планування”, - зазначив Кубраков.

Паралельно держава спонукатиме попит з боку бізнесу. Минулого тижня Міністерство отримало повноваження, які дозволять країні позбутися металобрухту на залізниці та запустити новий виробничий цикл тисяч вантажних вагонів.

“Маючи підтримку усіх гілок влади, Офіса Президента та міжнародних партнерів, ми маємо врятувати залізницю від катастрофи і нарешті забезпечити країну сучасною залізницею”, - наголосив міністр.

Кубраков додав, що нещодавнє рішення уряду щодо прямих закупівель електроенергії УЗ та піднятих тарифів для вантажних перевезень показало, що влада  може діяти швидко та ефективно. 

Нагадаємо, раніше Міністерство інфраструктури України підтримало пропозицію наглядової ради "Укрзалізниці" щодо зміни в.о. голови компанії.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора