ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ПОЛТАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ БУДІВЕЛЬНИКА

Дата: 08.08.2021 15:00

Шановні будівельники Полтавського району!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Ваша праця благородна, нелегка, але надзвичайно потрібна. Адже завдяки Вам народжуються унікальні будівлі і споруди, які прикрашають Полтавський район.

Дякую за те, що постійно вдосконалюєте свою професійну майстерність, впроваджуєте новітні ідеї, технології та задуми. Завдяки цьому оточуючий нас світ змінюється на краще.

Щиро бажаю Вам здоров’я, успіхів і натхнення. Нехай робота приносить Вам радість і достаток, мешканцям Полтавського району – затишок зручних осель.

З повагою,

голова Полтавської райдержадміністрації                                                          ДМИТРО РОМАНОВ