НА ПОЛТАВЩИНІ ВІДБУВАЄТЬСЯ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНИЙ ЗБІР КОМАНДИ УКРАЇНИ U-20 З ХОКЕЮ

Дата: 30.07.2021 08:51

На Полтавщині відбувається навчально-тренувальний збір команди України U-20 з хокею

У Кременчук Полтавськоі області прибула збірна команда України U-20 з хокею для проведення навчально-тренувальних зборів на льодовій арені «Айсберг» з 25 до 30 липня. Збори проходять під керівництвом головного тренера Олександра Бобкіна.

28 липня відбулася робоча зустріч начальника Управління молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації Марини Трохименко з тренером основної команди збірної України Вадимом Шахрайчуком та асистентом головного тренера Костянтином Симчуком.

Під час зустрічі обговорили питання розвитку спортивної інфраструктури в області, а саме будівництво льодових арен і розвитку зимових видів спорту в частині співпраці та формування обласного осередку з хокею з шайбою в регіоні.

Завітала на літній збір виконавчий директор Федерації хокею України Олександра Слатвицька, яка оцінила масштаби розвитку даного виду спорту й надала позитивну оцінку розбудові спортивної інфраструктури на Полтавщині.