36 ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ПОЛТАВЩИНИ ПОДАЛИ ОФІЦІЙНІ ЗАЯВКИ НА ОТРИМАННЯ ІНТЕРНЕТ-СУБВЕНЦІЇ

Дата: 01.06.2021 15:11

36 територіальних громад Полтавщини подали офіційні заявки на отримання інтернет-субвенції

28 травня завершився прийом заявок на підключення сіл до інтернет-субвенції, які можна було подати через додаток «Дія».

Пріоритетність населених пунктів, які отримають оптичний інтернет, визначатиметься за формулами визначеними в постанові Кабінету міністрів, які враховують кількість жителів сіл і кількість об’єктів соціальної інфраструктури.

«На Полтавщині 36 територіальних громад подали заявки на підключення 346 сіл та 1066 соцзакладів на отримання інтернет-субвенції. Запланована сума – 65,6 млн грн. Далі Уряд затвердить розподіл коштів між громадами з подальшим погодженням із Верховною Радою», – розповів  заступник голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Ігор Панченко.

На етапі розподілу коштів Мінцифри ретельно перевірить та верифікує інформацію від територіальних громад. Спочатку перевірять подані села на наявністть волоконно-оптичних мереж. Потім проаналізують потрібні суми фінансування.