26 ТРАВНЯ НА ПОЛТАВЩИНІ ПЕРЕВІРЯТИМУТЬ СИСТЕМУ ОПОВІЩЕННЯ

Дата: 25.05.2021 17:10

26 травня на Полтавщині перевірятимуть систему оповіщення

В області 26 травня відбудеться позапланова перевірка технічного стану автоматизованої системи централізованого оповіщення. Її проводитимуть із 10:00 до 12:00. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Євген Греков.

«Протягом зазначеного часу вмикатимуть електричні сирени. Якщо ви їх почули – зберігайте спокій, продовжуйте повсякденну діяльність. Сигнали, які транслюватимуть в ефірі дротового радіомовлення, онлайн-радіо й через розміщені у місцях масового перебування людей гучномовці, – навчальні», – сказав Євген Греков.

У межах перевірки проаналізують стан роботи системи оповіщення. Остання створена, щоб своєчасно поінформувати жителів Полтавщини про загрозу і виникнення надзвичайної ситуації в області, відпрацювати дії населення за сигналами оповіщення цивільного захисту.