10.03.2021 р. відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Полтавській районній державної адміністрації

Дата: 12.03.2021 08:46

ГОЛОВУВАВ: заступник голови Полтавської районної державної адміністрації, голова комісії  Віктор СКРИЛЬ  з порядком денним "Про встановлення карантинних обмежень зі сказу лисиці  на  території  с. Горбанівка Щербанівської сільської об’єднаної територіальної громади та накладення обмежень у господарстві Х »

Заслухавши та обговоривши інформацію виконуючого обов’язки начальника Полтавського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Василя Паращенка, керуючись ст. 48 Закону України «Про ветеринарну медицину», п.3.6. Інструкції про заходи щодо боротьби зі сказом тварин, затвердженої наказом  Головного державного інспектора ветеринарної медицини України за № 5 від 15.03.1994, у зв’язку з захворюванням лисиці на сказ ( звіт про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу № 000639 п.м./21 від 09.03.2021 року Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області), що загинула на території особистого господарства  громадянина  Х, жителя  с. Горбанівка Щербанівської сільської об’єднаної територіальної громади та з метою недопущення  розповсюдження даного захворювання на інші території Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Полтавській районній  державній адміністрації

Комісія прийняла ряд рішень:

Встановити  карантинні  обмеження  та  оголосити  неблагополучною територію с. Горбанівка Щербанівської сільської об’єднаної територіальної громади Полтавського району Полтавської області по сказу.

До загрозливої зони неблагополучного пункту віднести території с. Розсошенці, с. Щербані, с. Гора, с. Нижні Млини, с. Шмиглі, с. Тютюнники, с. Малий Тростянець,с. Великий Тростянець, с. Сапожино, с. Буланове, с. Нижні Вільшани с. Верхні Вільшани, с. Пожарна Балка, с. Копили,с.Терешки,с. Безручки, с. Лукищина, с. Байрак, с. Мачухи, с. Кованчик, с. Судіївка, с. Мильці, с. Супрунівка, с. Івашки, с. Гожули, с Біологічне.

Комісією затверджений  План заходів з ліквідації сказу на території с. Горбанівка Щербанівської сільської об’єднаної територіальної громади та недопущення його розповсюдження на інші території.