A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

Виїзне засідання спостережної комісії

Дата: 31.12.2020 09:19
Кількість переглядів: 444

30 грудня 2020 року на базі Надержинщинської виправної колонії № 65 відбулося виїзне засідання спостережної комісії при Полтавській районній державній адміністрації під головуванням Віктора Скриля.

На порядку денному розглядалося питання про направлення матеріалів до суду з приводу застосування умовно-дострокового звільнення та пом'якшення режиму відбування покарання до засуджених, за результатами розгляду подань державних установ «Божковська виправна колонія № 16», «Надержинщинська виправна колонія № 65», «Крюківська виправна колонія № 29».

За наслідками розгляду подань виправних колоній, спостережною комісією при Полтавській райдержадміністрації постановою було погоджено відповідні подання.

Участь у робочому виїзді цього разу взяв і голова райдержадміністрації Дмитро Романов, яким разом із головою та членами спостережної комісії було проведено співбесіди із засудженими, чиї подання розглядалися комісією.

Крім того, було обстежено умови проживання та побуту засуджених в Надержинщинській виправній колонії № 65 та здійснено відповідні робочі візити до державних установ «Божковська виправна колонія № 16» та «Крюківська виправна колонія № 29». Скарг від засуджених на умови тримання не надійшло.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора