Новини

ПРАЦІВНИКИ ПОЛТАВСЬКОЇ РВА ПРИЄДНАЛИСЯ ДО НАПИСАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РАДІОДИКТАНТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

У День української мови та писемності відбувся щорічний Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. У цьому році його писали українці в різних куточках світу. Участь людини в написанні диктанту національної єдності показує, як вона ставиться до своєї країни й мови.

15:07 09.11.2022

Синоптики попереджають!

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології, вночі та вранці 10 листопада по території Полтавської області та м.Полтава очікується туман, видимість 200-500м. Оголошено 1 рівень небезпечності - жовтий.

15:05 09.11.2022

Головне управління ДСНС України у Полтавській області повідомляє!

Головне управління ДСНС України у Полтавській області повідомляє, що 9 листопада групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення планується знищення предмету схожого на ФАБ-250, який напередодні було виявлено на відкритій території поблизу с. Лютенські Будища Полтавського району.

10:01 09.11.2022

Синоптики попереджають!

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології в найближчу годину та в першій половині дня 8 листопада по м.Полтава очікується туман, видимість 200-500м. Оголошено 1 рівень небезпечності - жовтий.

10:49 08.11.2022

3 листопада 2022 року Начальник Полтавської РВА Дмитро Романов разом з керівником апарату Полтавської РВА Ігорем Киричко та заступником начальника ПОВА Ігорем Панченко відвідали Білицьку громаду Полтавського району з метою проведення виїзної наради.

08:33 04.11.2022