Синоптики попереджають!

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології, у найближчу годину та у першу половину дня 16 січня по Полтавській області та м. Полтава очікується туман, видимість 200-500 м.

10:26 16.01.2023

13.01.2022 разом із Дмитром Задворкіним та Ігорем Проциком зустілись, щоб передати системи супутникового зв’язку Starlink в один із Пунктів Незламності Щербанівської громади. Крім того, оглянули приміщення Пункту Незламності на наявність усього необхідного для мешканців на період блекауту та спустилися до укриття, де нещодавно завершився ремонт для безпеки школярів під час повітряної тривоги.

09:49 16.01.2023

Синоптики попереджають!

За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології вдень 5 січня по м. Полтава та Полтавській області очікуються пориви північно- західного вітру, 15-20 м/с.

09:28 05.01.2023

Синоптики попереджають!

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології,твранці та у першій половині дня 27 грудня по м. Полтава та Полтавській області очікується ожеледь.

11:29 27.12.2022

Синоптики попереджають!

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології, у другій половині дня 26 грудня та вночі 27 грудня по м. Полтава та Полтавській області очікується туман, видимість 200-500 метрів.

16:53 26.12.2022