Новини

23 січня 2023 року Перший заступник начальника Полтавської РВА Дмитро Задворкін провів нараду з головами територіальних громад та Полтавським районним управлінням ГУ ДСНС України у Полтавській області.

16:15 23.01.2023

ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ПОЛТАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА РОМАНОВА З ДНЕМ СОБОРНОСТІ

104 роки тому відбулася одна з найголовніших подій у становленні української державності: об’єднання Західноукраїнської Народної Республіки та Української Народної Республіки.

12:51 22.01.2023

Начальник Полтавської районної військової адміністрації Дмитро Романов разом із колективом завітали до Свято-Миколаївського храму з нагоди Хрещення Господнього.

Сьогодні начальник Полтавської районної військової адміністрації Дмитро Романов разом із колективом завітали до Свято-Миколаївського храму з нагоди Хрещення Господнього.

16:46 19.01.2023

Синоптики попереджають!

За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології протягом доби 18 січня по Полтавській області очікуються пориви південно- східного вітру 15-20 м/с.

09:50 18.01.2023

Синоптики попереджають!

За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології в другій половині дня 17 січня по м. Полтава та Полтавській області очікуються пориви південно-східного вітру, 15-20 м/с

15:37 17.01.2023

Україна 16 січня вшановує пам'ять воїнів, які загинули внаслідок підриву терміналу донецького аеропорту в січні 2015 року. Героїчна оборона летовища тривала 242 дні. День «кіборгів», які вистояли, незважаючи ні на що. День людей, чий дух міцніший, ніж перекриття терміналів ДАПу.

14:56 16.01.2023

«УКРАЇНА СОБОРНА. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!». ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ’ЯТІ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ-2023 ТА 105-ОЇ РІЧНИЦІ ПРОГОЛОШЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ

«Україна соборна. Разом до перемоги!». Інформаційні матеріали Українського інституту національної пам’яті до Дня Соборності України-2023 та 105-ої річниці проголошення незалежності Української Народної Республіки

14:35 16.01.2023