«Вікі любить пам’ятки»

З 1 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». В Україні конкурс пройде вже вдесяте. Метою проєкту є зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії.

15:57 03.10.2022

Начальник Полтавської РВА Дмитро Романов привітав мешканців Полтавського району з Днем ТРО

30 вересня 2020 року президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 417/2020 “Про День територіальної оборони України”. В Указі наголошувалося на важливості територіальної оборони у забезпеченні обороноздатності та територіальної цілісності України.

16:24 02.10.2022

Синоптики попереджають!

Вночі та вранці 1 жовтня по Полтавській області та місту Полтава очікується туман, видимість 200 - 500 метрів. Оголошено 1 рівень небезпечності - жовтий.

09:06 01.10.2022

Начальник Полтавської РВА Дмитро Романов разом з начальником служби у справах дітей Полтавської РВА Яною Петренко відвідали родину Алли та Василя Тітаренко, що проживають у селі Чорбівка, у Білицькій селищній громаді Полтавського району.

30 вересня в Україні відзначається День усиновлення, сьогодні він співпадає зі святом Віри, Надії, Любові і їхньої матері Софії. Це день вшанування прийомних батьків, вихователів дитячих будинків сімейного типу, педагогів, лікарів, усіх, хто причетний до усиновлення та захисту прав дитини. Це день радості тисяч і тисяч дівчаток і хлопчиків, які знайшли щастя в люблячих і дбайливих сім'ях. Це свято доброти і милосердя для всього українського суспільства.

23:17 30.09.2022

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології в найближчу годину та протягом ночі 30 вересня по території Полтавської області та місту Полтава очікується гроза, під час грози місцями шквали, 15-20 м/с. Оголошено  1 рівень небезпечності - жовтий.

14:05 30.09.2022