Відділ з питань ветеранської політики управління соціального захисту населення Полтавської РВА

UNDP оголошує грант на створення та розвиток ветеранських центрів та просторів у Полтавській та Миргородській громадах

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (UNDP) в Україні оголошує грант на створення та розвиток ветеранських центрів та просторів. Шукаємо громадські організації, які допоможуть зробити громади доступнішими та комфортнішими для ветеранів та ветеранок.

10:19 12.03.2024

Ветерани та ветеранки російсько-української війни можуть пройти дослідження «Гастроскопія» безкоштовно

У рамках співпраці з НСЗУ Національна служба здоров'я України Мінветеранів роз'яснює ветеранам і ветеранкам, які безоплатні послуги при дослідженні «Гастроскопія».

09:26 07.02.2024

Право на протезування державним коштом

Війна триває і кількість людей, що потребують протезів, збільшується щодня. Хто може отримати протез державним коштом? Чи йдеться лише про військових? За що саме платить держава та яку вартість протеза може відшкодувати?

09:23 07.02.2024