Володимир Когут зустрівся з представниками однієї з компаній мобільного зв’язку

Т.в.о. начальника Полтавської ОВА Володимир Когут провів чергову нараду з одним із постачальників електронних комунікаційних послуг. Обговорили поточний стан готовності регіону до можливих тривалих відключень світла та роботу мобільного зв’язку в таких умовах.
Наразі всі базові станції забезпечені резервним живленням. Частина з них додатково оснащена генераторами, що дозволяє підтримувати зв’язок значно довше.
За словами Володимира Когута, спільно з оператором, громадами й держструктурами працюють над тим, щоб поповнити резерв генераторів для більшості станцій. Крім того, сформовані аварійно-відновлювальні бригади, які готові оперативно реагувати на будь-які ситуації.
Також створено резерв пального й визначено відповідальних осіб у громадах для взаємодії під час екстрених випадків. Надавач послуг відзвітував, що станції мобільного зв’язку вже зараз здатні забезпечити покриття 80% території області у разі відключень.
Однак лишаються питання, які потребують централізованого врегулювання, аби стабільний зв'язок у критичних ситуаціях зберігався довше. Володимир Когут додав, що працюють над розв'язанням проблем.
«Дякую за швидку комунікацію та конструктив, для нас це цінно», – зазначив Володимир Когут.




