Начальник Полтавської РВА Дмитро Романов звернувся з нагоди Міжнародного дня пам'яті про Чорнобильську катастрофу

Дата: 26.04.2024 11:04

38 років тому, у 1986 році, світ потрясла аварія на Чорнобильській АЕС, спричинена недбальством та злочинною халатністю комуністичного режиму, який ставив ідеологічні інтереси вище за життя і здоров'я мільйонів людей.

Ця катастрофа забрала життя сотень людей, змусила тисячі українців покинути свої домівки та майно, завдала непоправної шкоди довкіллю. Її наслідки відчуваються й досі, нагадуючи про жахливу ціну, яку ми заплатили за свавілля тоталітарного режиму.

Сьогодні ми схиляємо голову перед пам'яттю загиблих та висловлюємо щиру подяку ліквідаторам, які ціною власного життя та здоров'я рятували світ від ще більшої біди. Їхня самопожертва – це зразок мужності, героїзму та безкорисливого служіння людям.

Чорнобиль – це не просто трагедія минулого. Це виклик сьогодення та нагадування про відповідальність перед майбутнім. Ми повинні пам'ятати про ціну, яку заплатила Україна за мирний атом, і робити все можливе, щоб світ ніколи не зіткнувся з подібною трагедією знову.

Начальник Полтавської РВА,

Дмитро Романов