В УКРАЇНІ ЗАПРАЦЮВАЛА «ЄДИНА ВЕТЕРАНСЬКА ЛІНІЯ»

Дата: 23.04.2024 17:31

Наприкінці березня командою Мінветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України у тестовому режимі запроваджено «Єдину ветеранську лінію».

«Єдина ветеранська лінія» - це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранів війни, членів їхніх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України.

«Єдина ветеранська лінія» є безоплатною та працює щодня з 8 до 20 години.

Кваліфіковані фахівці у телефонному режимі нададуть консультацію з:
- надання пільг;
- житлових питань;
- грошової допомоги та компенсації;
- медичних питань;
- юридичної підтримки.
За необхідності фахівці зможуть спрямувати звернення до субʼєктів надання ветеранських послуг, зокрема психологічної допомоги тощо.

З початку запровадження роботи телефонної лінії операторами зареєстровано понад 700 звернень.

Найбільше звернень було зафіксовано щодо: правової допомоги, охорони здоров’я, фінансової допомоги, отримання статусів учасника бойових дій і особи з інвалідністю внаслідок війни, грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення, оформлення пільг для оплати житлово-комунальних послуг.