Начальник Полтавської РВА Дмитро Романов привітав працівників оборонно-промислового комплексу

Дата: 13.04.2024 13:39

Сьогодні, коли наша держава веде жорстоку боротьбу за свою незалежність, роль працівників оборонно-промислового комплексу у забезпеченні національної безпеки та захисту державного суверенітету України важко переоцінити.

Саме завдяки вашій самовідданій праці, високому професіоналізму та невичерпній енергії на фронті з'являється зброя українського виробництва, техніка й снаряди, ракети та дрони, які дають можливість нашим воїнам мужньо битися з ворогом.

Ви – справжні герої нашого часу, які щодня наближають нашу перемогу. Завдяки вашій праці українська армія стає міцнішою, а наша держава – стійкішою.

Нехай ваша самовіддана праця на благо нашого народу буде щедро винагороджена, а ваші знання, досвід та талант завжди слугують на благо України!

Слава Україні!

Начальник Полтавської РВА,