Дата: 11.04.2024 14:58

Працівники Полтавської міської ради сьогодні пройшли навчання з базової загальновійськової підготовки, організовані Полтавською районною військовою адміністрацією, з метою підготовки населення до національного спротиву.

Метою заходу було надання учасникам знань та навичок, необхідних для:

• Орієнтації в умовах воєнного стану;
  • Захисту себе та своїх близьких;
  • Ефективної співпраці з підрозділами Збройних Сил України та іншими силами оборони.

Програма навчання охоплювала 5 основних модулів: правова допомога, евакуаційні заходи, тактична медицина, підготовка звʼязку, інженерна та тактична підготовки.

Навчання проводили досвідчені інструктори, які мають бойовий досвід та володіють сучасними методиками викладання.

Теоретична частина тренінгу була доповнена практичними заняттями, де учасники змогли відпрацювати отримані навички.

Полтавська РВА й надалі буде організовувати подібні навчання для всіх жителів району, адже згуртованість та високий рівень підготовки населення – запорука успішного захисту нашої країни!