Робоча група «Прозорість і підзвітність» розглядає тендер із встановлення дорожніх знаків у Полтавській громаді

Дата: 05.04.2024 18:44

На засіданні робочої групи «Прозорість і підзвітність» розглянули чергову закупівлю Полтавської міської ради. Вона стосується встановлення дорожніх знаків на території громади.

На тендер надійшли дві пропозиції, дешевшу на 100 тис. грн замовник відхилив. Учасник подав скаргу, її має розглянути орган оскарження.
«Провівши попередній аналіз, податківці звернули увагу на вартість деяких дорожніх знаків. Так, учасник, який визначений переможцем, перекуповує їх через посередника. У результаті вартість за одиницю збільшується вдвічі», – зауважив начальник ОВА Філіп Пронін.
Робоча група «Прозорість і підзвітність» рекомендувала замовнику звернути увагу на формування цінової пропозиції переможцем. До наступного засідання аудитори й податківці детальніше проаналізують закупівлю, а поліція – переможця.