В Опішнянській громаді успішно відбувся ІІІ етап «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч» у Полтавському районі

Дата: 04.04.2024 17:07

4 квітня 2024 року в Опішнянській громаді успішно відбувся ІІІ етап «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч» у Полтавському районі, започаткований за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

У змаганнях з черлідингу взяли участь 5 команд з різних шкіл району:

• Полтавський ліцей імені Антона Макаренка
  • Диканська загальноосвітня школа
  • Решетилівський ліцей імені І. Олійника
  • Мачухівський ліцей
  • Опішнянський ліцей

За результатами запеклої боротьби перемогу здобула команда Опішнянського ліцею. Їх виступ вразив журі високим рівнем майстерності, артистизмом та злагодженістю.

Вітаємо юних черлідерів з перемогою та бажаємо їм успішного виступу на обласному етапі конкурсу!

"Підтримка розвитку фізичної культури та спорту серед дітей та молоді – один із пріоритетів Полтавської районної військової адміністрації. Ми переконані, що спорт дисциплінує, загартовує та формує стійкий характер, а також є запорукою здоров’я та сили нації. Діти – наше майбутнє, і ми щиро пишаємося їхніми досягненнями! Слава Україні! Разом переможемо!", - зазначив Дмитро Романов.

#шкільніліги #разомпереможемо #плічопліч #scl #scl_poltavaregion