Кабмін затвердив логотип «Зроблено в Україні»

Дата: 29.03.2024 17:16

STICKER RGB White (2)

Кабінет міністрів затвердив постанову щодо популяризації товарів українського виробництва. Усі підприємства зможуть використовувати торговельну марку «Зроблено в Україні» безкоштовно.

Документ ухвалено з метою популяризації товарів українського виробництва, сприяння збільшенню внутрішнього попиту на товари національного виробника та підвищення рівня загальної обізнаності української спільноти про національного виробника.

Президент Володимир Зеленський на презентації платформи «Зроблено в Україні» 26 лютого заявив, що українці зможуть отримати компенсацію частини оплати за товари та послуги, вироблені в країні. За його словами, наразі цю програму розробляють, вона повинна запрацювати вже цього року.

Зображення торговельної марки «Зроблено в Україні» за посиланням: