Від початку року російські хакери активізували атаки проти України, - Юрій Мироненко

Дата: 26.03.2024 09:18

Кібератаки Направлені На Україну

Перші місяці цього року демонструють збільшення кількості кібератак, які здійснюють російські хакери на українські інформаційні системи. Тому варто очікувати, що 2024 рік  для нашої країни буде важчим з точки зору ведення кібервійни. Про це у коментарі виданню The Economist сказав Голова Держспецзв’язку Юрій Мироненко.

Водночас здатність українських кіберзахисників відбивати атаки також зростає. У 2022 році було зафіксовано 2194 кіберінциденти, з яких 1048 мали високий або критичний рівень. У 2023 році загальна кількість кіберінцидентів становила 2554, з яких лише 367 були серйозними.

За словами Юрія Мироненка, 10% атак здійснюються кіберпідрозділами російських спецслужб, а решта – афілійованими злочинними хакерськими групами. При цьому найактивнішим російським кіберпідрозділом є «Армагеддон», який належить фсб.

Детальніше – на сайті видання https://www.economist.com/.../the-cyberwar-in-ukraine-is...

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України