Звернення начальника Полтавської РВА Дмитро Романова з нагоди Дня Служби безпеки України

Дата: 25.03.2024 11:22

Служба безпеки України протягом багатьох років залишається непохитним бастіоном національної безпеки нашої держави. З перших хвилин широкомасштабної збройної агресії росії ви, ризикуючи власним життям, мужньо стали на захист суверенітету України, демонструючи бездоганну відданість справі та високий рівень професіоналізму.

Завдяки вашій самовідданій праці, пильності та стійкості вдалося нейтралізувати значну кількість диверсійних груп, запобігти терористичним актам, розкрити мережі агентів ворога та зберегти цілісність української держави. Ваша діяльність відіграє ключову роль у протистоянні ворогу та наближенні Перемоги.

Щиро дякую вам за службу! Ви - взірець для наслідування, справжня опора та щит нашої держави.

Низький уклін пам'яті тим, хто загинув, захищаючи безпеку України. Їхній подвиг назавжди залишиться в наших серцях.

Віримо у вас! Віримо в нашу перемогу!

Начальник Полтавської

районної військової адміністрації