Освітні документи вже в застосунку Дія

Дата: 22.03.2024 09:55

434139191 803176145185037 6072651304326496927 N

Відтепер вступати до ЗВО чи влаштовуватися на роботу можна без купи ксерокопій — достатньо пошерити електронний освітній документ.

А якщо втратили атестат чи диплом — у кілька кліків отримати інформацію в електронній формі. У застосунку Дія тепер відображаються:

атестат/свідоцтво про базову загальну середню освіту;

атестат/свідоцтво про повну загальну середню освіту;

свідоцтво про робітничу кваліфікацію;

диплом кваліфікованого робітника;

диплом фахового молодшого бакалавра;

диплом молодшого спеціаліста;

диплом молодшого бакалавра;

диплом бакалавра;

диплом спеціаліста;

диплом магістра;

диплом доктора філософії;

диплом доктора мистецтва.

Щоб освітні документи відобразилися у Дії, треба оновити застосунок. Вони підтягнуться автоматично, якщо наявні в Єдиній державній електронній базі з питань освіти. Інформацію з додатків документів про освіту зʼявиться пізніше.

Продовжуємо цифровізувати сервіси, щоб у вашому житті було менше папірців, черг та хвилювань.

Послуга реалізується Мінцифрою спільно з Міністерством освіти і науки за підтримки Європейського Союзу в межах проєкту EU4DigitalUA, що впроваджує естонська Академія електронного управління, та Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва й реалізується Фондом Східна Європа.

Мінцифра