Опитування МОЗ про зміни в системі охорони здоров’я

Дата: 21.03.2024 09:21

Хочете, аби медичний сервіс в Україні був якіснішим і зручнішим? Розкажіть про свій досвід взаємодії з системою охорони здоров‘я.

Міністерство охорони здоров‘я України спільно з Проєктом USAID Україна «Підтримка реформи охорони здоров‘я» запускають всеукраїнське опитування «Голос пацієнтів», аби дізнатися, як ви сприймаєте і ставитесь до змін в українській медицині.

Онлайн-опитування допоможе визначити досвід взаємодії пацієнтів з українською медициною, оцінити їхнє ставлення і сприйняття змін в системі охорони здоров’я та покращити комунікацію.

Анкета опитування https://bit.ly/3TC8fo0 .

Будь ласка, приділіть їй декілька хвилин.  Від ваших відповідей залежить те, якою буде система охорони здоровʼя України у майбутньому.

Довідково: “Голос пацієнтів і Голос медпрацівників – серія тематичних онлайн-опитувань, що відбудуться протягом березня-вересня 2024 року. Їхня мета – отримати актуальні дані щодо ставлення, досвіду і поведінки у питаннях, що пов‘язані з роботою системи охорони здоров‘я та її ключових компонентів.