Ольга Суворова – мати восьми дітей, якій присвоїли почесне звання "Мати-героїня"

Дата: 12.03.2024 15:20

Ольга Суворова – мати восьми дітей. Сьогодні начальник Полтавської районної військової адміністрації Дмитро Романов привітав жінку з присвоєнням їй почесного звання "Мати-героїня".

"Народити та виховати п'ятьох і більше дітей – це нелегкий і великий подвиг, який заслуговує на глибоку повагу та щиру вдячність. Жінки, які здійснили цей подвиг, по праву можуть вважатися героїнями. Їхня самовідданість, любов і турбота про дітей є прикладом для наслідування", - зазначив Дмитро Романов.

Ольга Суворова – мати восьми дітей. Її діти – це її радість, гордість і опора. Вона з великою любов'ю та турботою виховує їх, дає їм гідну освіту, закладає в них високі духовні та моральні якості.

Від щирого серця вітаємо з присвоєнням їй почесного звання "Мати-героїня"!