Реалізація в області державної програми для внутрішньо переміщених осіб ПРИХИСТОК

Дата: 24.01.2024 10:09

У січні цього року близько 8 мільйонів гривень в області спрямували на грудневі виплати за програмою «Прихисток».

Йдеться про відшкодування вартості комунальних послуг 6,6 тис. власникам житла, які безкоштовно прихистили 17,2 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

Щоб взяти участь у цій програмі, необхідно зареєструватися на сайті «Прихисток» і розмістити оголошення про надання тимчасового житла внутрішнім переселенцям.

Зазначимо, що за програмою «Прихисток» передбачена компенсація комунальних послуг у розмірі близько 450 гривень на місяць (14,77 гривні на день) за безоплатне розміщення одного ВПО.  Фінансує виплати Товариство Червоного Хреста.