НАВЧАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ АБО ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ

Дата: 16.11.2023 09:19

контакт-центр Державної служби зайнятості:     +380 800 600 288

Заява про направлення на професійне навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості.

Заява про надання компенсації витрат на проїзд до місця проходження професійного навчання та у зворотному напрямку у період професійного навчання в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості.

Перелік ліцензованих професій для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни

Освітні програми для організації навчання для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни