НАЧАЛЬНИК ПОЛТАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРО РОМАНОВ ВЗЯВ УЧАТЬ У ЗАСІДАННІ КОНГРЕСУ МІСЦЕВИХ ТА РЕГІОНАЛЬНИХ ВЛАД ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Дата: 27.10.2023 17:27
Кількість переглядів: 158
Цього тижня начальник Полтавської районної військоовї адміністрації Дмитро Романов долучився до першого на Полтавщині засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Під час засідання обговорили низку важливих питань, зокрема:
• формування та розвиток ветеранської політики;
• облаштування укриттів;
• розвиток закладів охорони здоровʼя та ін.
"Виступив із проханням про запровадження відстрочки на 3 місяці для нових працівників тих підприємств, які вже отримали бронювання.Вдячний за можливість взяти участь у засіданні Конгресу та обговорити з представниками місцевого самоврядування та державних органів важливі питання, що стосуються розвитку Полтавської області та району.Разом до перемоги!" - зазначив Дмитро Романов.