НА БАЗІ ПОЛТАВСЬКОЇ РВА ПРОВЕЛИ ФОРУМ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 18.09.2023 15:59

На базі Полтавської РВА провели форум із представниками громадських організацій Полтавського району.

Обговорили низку нагальних питань, серед них:

• формування ефективної взаємодії влади та інститутів громадянського суспільства;

• підтримка громадськими організаціями вразливих категорій населення;

• можливість отримання допомоги від міжнародних партнерів;

• важливість прозорої економічної діяльності та звітності громадських організацій;

• необхідність консолідації зусиль всіх сторін для подолання викликів воєнного часу.

Підписали меморандум про співпрацю із Всеукраїнським БФ Допомоги та Розвитку «Хелп Груп», Полтавським Обласним БФ «Громадське Здоров'я», БО «Українська Фундація «Мрія» та Українським Об'єднанням «Мрія».

«В умовах воєнного стану це ще один важливий крок на шляху до розвитку громадянського суспільства та підтримки вразливих категорій населення. Громадянське суспільство трансформується під потреби сьогодення. Вдячний громадським організаціям Полтавського району, що у важкі часи завжди допомагаєте тим, хто цього потребує», - зауважив Дмитро Романов.